Koně nám propůjčují křídla, která postrádáme.
Pan Brown

Virtuální stáj Ufonek

8. května 2011 v 12:30 | Terka
Článek z mého druhého blogu. ODKAZ
Ahoj všem milovníkům koní, psů i jiných zvířátek! Přáli jste si někdy mít takové zvíře doma, ale z nějakého důvodu nemůžete? Potom je zde skvělá možnost, jak si pořídit koně a třeba i slona a ušetřit na tom desetitisíce korun. Platíte jen za fotografie...

Ufonek.net - váš svět zvířátek
Uznávám, že vlastnit internetové stránky s on-line hrami je rozhodně dobrý job. Zvláště v případě, kdy všem uživatelům poskytnete jedinečné možnosti a výhody, aby byli těmi nej. Ačkoliv si myslím, že ji mnozí z vás znají, ráda bych Vás nyní seznámila s virtuální stájí, která přesně takto funguje.
Tím začala má dlouhá éra zakládání nových a mazání starých profilů, jakožto i porušování ,,stříbrného" nebo ,,bronzového" pravidla, jež říká, že je podmínkou, aby jste měli jen jeden účet.
Virtuální stáj Ufonek
Virtuální stáj Ufonek vznikla 18. října 2004, v letošním roce tedy oslaví 7 rok své existence. A za tu dobu se na ní mnohé změnilo. Zatímco je něco ,,lepší", tak je tam většina věcí také horších a stáj je poněkud nudnější.
Poprvé jsem na virtuální stáj Ufonek narazila před cca. 4 možná 5 roky, dostala jsem se k ní díky jednomu blogu (též virtuální stájí). Tehdy mne stránka poněkud vyděsila a já jsem z ní zase rychle prchla pryč. Potom jsem se tam ale vrátila a zjistila, že slovo virtuální neznamená opravdový a tak jsem se tam zaregistrovala.
Tehdy jsem onomu virtuálnímu životu příliš nerozuměla. Již tenkrát tam byly nějaké možnosti, jak získat pěkné koně s fotkami od dobrých fotografů. Stačilo jen poslat SMSku a přiřadit si číslo k účtu a potom si poslat další SMSku a koupit koně.
Postupem času se začala stávat naprostým fenoménem vynikající a světoznámá fotografkaChristiane Slawik. Její fotografie se ocitaly v tzv. akční nabídce a obvykle se za ně platilo přes SMS 99Kč, což si samozřejmě mohli dovolit jen ti největší ,,blázni".
Majitelé dlouhou dobu tvrdili, že provoz takové stáje je něco stojí a oni na to musí nějak vydělat. Já jsem byla z těch uživatelů, co se jich zastali, protože jsem věděla, že to tak je. Jenže všechno má své meze...
Jenže ten fenomén stále rostl a tak asi před dvěma roky přišli majitelé se "skvělým" nápadem, který se u mnoha uživatelů okamžitě ujal. Uživatelé mohou za SMS prodávat svá zvířata a SMS se jim poté přičtou na účet. Za ně si mohou koupit další zvířata, zlatý účet, který nabízí super výhody, jak možnost mít noviny, prodávat rychle zvířata, nebo jich mít více v jednom závodě. A největší novinkou bylo to, že své koně mohou všichni uživatelé prodávat klidně i za 600SMS (ano 600Kč). Fenomén Christiane Slawik byl ještě větší a začalo docházet k velkým podvodům, ale koně s jejími fotkami se prodávali klidně za plných 600SMS, ale i více. Tehdy se stáj dle mého názoru změnila ve zcela komerční a jejím účelem už není slibovaná zábava pro všechny uživatele, ale velký výdělek pro majitele.
Samozřejmě se však majitelé snažili zabránit všem podvodům a nakonec došlo k razantním změnám, jako vytváření smlouv s autory. Tím stáj ztratila fotografie od Christiane Slawik, Boba Langrishe a dalších dobrých fotografů. Na vrchol se vyhoupla naše Česká, též dobrá fotografkaZuzana Buráňová. Stáj provedla změny toho typu, že smazala většinu výbavy v ,,obchůdku" a přidala novou super výbavu za SMS, která přidá vašim koním body při závodech. Zrušili možnost
nabízení článků do novin tzn. že si musíte pořídit zlatý účet (za SMS samozřejmě), aby jste mohli své články přidávat. (poněkud diskriminace normálně myslících lidí, nemyslíte?)
A tak to již zůstalo. Stáj se proměnila v jeden velký komerční systém s tisíci uživateli a stovky z nich jsou ochotné poslat tam reálné peníze.
A tak Vám říkám. Chcete li si pořídit koně, psa, kočku, nebo třeba slona, zaregistrujte se tam a pořiďte si fotku za 100Kč, třeba s ní vyhrajete nějaký závod. Virtuální stáj Ufonek je jeden ze super výjimečných životů, který můžete žít a ještě na něm ušetříte za realitu.
A navíc! Pokud budete mít zlatý účet, dost bodů a tisíce strávených hodin, můžete se stát pomocníkem a třeba i adminem, který peskuje ostatní uživatele a užívá si povýšenosti nad ostatními.
Já samozřejmě se všemi převratnými novinkami souhlasím a svůj profil jsem už dávno smazala...
Tereza Matoušová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama